­
 • KWO Universal
  KWO® Universal - B Extra szeroka taśma uszczelniająca od 0,1 mm do 3 mm gruba, do 200 mm szeroka. Materiały uszczelniające na bazie ekspandowanego PTFE. Materiał odporny na działanie substancji o pH od 0 do 14 w bardzo wysokich temperaturach (T>150 stopni Celsjusza) i pod wysokim ciśnieniem (p>40 barów) Były one testowane w temperaturach do 225 stopni i pod maksymalnym ciśnieniem 55 barów.
 • KWO Universal
  KWO® Universal - R Okrągłe uszczelki (o przekroju kołowym) Materiały uszczelniające na bazie ekspandowanego PTFE. Materiał odporny na działanie substancji o pH od 0 do 14 w bardzo wysokich temperaturach (T>150 stopni Celsjusza) i pod wysokim ciśnieniem (p>40 barów) Były one testowane w temperaturach do 225 stopni i pod maksymalnym ciśnieniem 55 barów.
 • KWO Universal
  KWO® Universal - F płaskie uszczelki (o przekroju prostokątnym) Materiały uszczelniające na bazie ekspandowanego PTFE. Materiał odporny na działanie substancji o pH od 0 do 14 w bardzo wysokich temperaturach (T>150 stopni Celsjusza) i pod wysokim ciśnieniem (p>40 barów) Były one testowane w temperaturach do 225 stopni i pod maksymalnym ciśnieniem 55 barów.
  Standardowe długości
  KWUniversal - taśma uszczelniająca, może być dostarczana w rolach po 5m, 10m, 25m i 50m. Inne długości i wielkości są dostępne na zamówienie.