O nas

Kontakt

logo_04Firma B-N zajmuje się sprzedażą produktów metalowych w szczególności taśm stalowych, opasek oraz zacisków. W naszym asrotymencie znajdują się produkty między innymi takich firm jak BAND-IT oraz HERBIE.

Sprzedaż stalowych taśm oraz opasek i zacisków metalowych

Wszystkie te produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Posiadają atesty niemieckiej jakości TUV, Spełniają wszystkie wymogi sanitarne oraz dopuszczone są przez urząd morski do użytku na statkach.
Firma B-N swoja oferte kieruje zarówno do klientów hurtowych i detalicznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, zadowolenie oraz pewność i rzetelność.

Właściciel Michał Sowiński
tel. 0 505 403 364
e-mail: biuro@b-n.pl

Sklep/Magazyn
ul. Kijowska 11
03-743 Warszawa
tel./fax: 22 818 55 36

Opaski

Opaski zaciskowe są wytrzymałymi opaskami z możliwością otworzenia i powtórnego użycia. Powleczenie grubą warstwą tworzywa PPA 571 zapewnia skuteczną ochronę kabli przed uszkodzeniami mechanicznymi, również w zastosowaniach narażonych na wibracje.

Obejmy

Obejmy zaciskowe Herbie Clip to idealne rozwiązanie do zaciskania wszelkiego rodzaju węży elastycznych. Herbie mają możliwość wielokrotnego montażu i demontażu. Są one wykonane z nylonu 6.6, dzięki czemu są one odporne na działanie substancji żrących.

Taśmy

Służą do zamocowania kabli, tablic i znaków drogowych, sygnalizacji świetlnej, przewodów wentylacyjnych, drabin kablowych,masztów, słupów. Są wykonane ze stali nierdzewnej lub nierdzewnej- kwasoodpornej.

Strzelectwo

Konstrukcje stalowe - cele stalowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na cele salowe oraz pociski naszej produkcji.  Produkty te charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz trwałością i niezawodnością.