Opaski Band-It

Technologia Band-It

Zaciskowe opaski Band-It zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największej funkcjonalności i trwałości. Wybrane modele, jako jedne z nielicznych opasek zaciskowych na rynku dają możliwość otwarcia i ponownego użycia, co czyni je produktami wielorazowego użytku. Są też takie modele, które wymagają specjalistycznych narzędzi do ich usunięcia.

Band-It to niezwykle trwałe, a zarazem bezpieczne opaski, które dzięki grubemu pokryciu z tworzywa sztucznego skutecznie chronią kable przed uszkodzeniami mechanicznymi, także w zastosowaniach narażonych na wibracje. Standardowo taśmy Band-It występują w pokryciu koloru czarnego, ale są dostępne także w innych kolorach, co umożliwia łatwe i skuteczne oznaczanie poszczególnych wiązek kabli. Te same taśmy Band-It można zakupić w wersji bez pokrycia z tworzywa sztucznego. Wszystkie opaski zaciskowe Band-It posiadają rdzeń z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Opaski z pokryciem są nietoksyczne i odporne na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych. Nie topią się w wysokich temperaturach, a w niskich zachowują swoją elastyczność i pozostałe właściwości.

Opaski Band-It i akcesoria

W sprzedaży posiadamy opaski Band-It oraz akcesoria do pracy z opaskami, takie jak Bantam Tool służący do napinania i odciągania opasek oraz specjalistyczne urządzenie przeznaczone do zakładania i napinania opasek. W naszym asortymencie znajdziesz również mniej skomplikowane systemy do napinania opasek, takie jak specjalny hak.
Opaski Band-It nie spełniają Twoich potrzeb? Zachęcamy do zapoznania się z podobnymi artykułami w naszej ofercie. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości opaski stalowe oraz nierdzewne taśmy montażowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4