Pontony, przenośne pomosty i maty pływające

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować do swobodnego, aktywnego wypoczynku nad wodą – pontony wędkarskie i rekreacyjne, przenośne pomosty wędkarskie, tratwy pływające czy deski SUP. Wszędzie tam, gdzie ważne jest zachowanie bezpieczeństwa i zapewnienie wyporności na wodzie, nasz sprzęt pozwoli Ci cieszyć się otwartą przestrzenią, bliskością wody i swobodą łowienia, uprawiania sportu czy wypoczywania. Co oferujemy?

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 505 403 364 lub mailowy: biuro@b-n.pl.

Wypoczynek nad wodą czy szansa na ryby?

Wybierając się nad wodę z pewnością nie planujesz spędzenia całego wyjazdu na brzegu. Czy to łowiąc ryby czy odpoczywając nad jeziorem znacznie lepiej wybrać czas spędzony bliżej wody. O możliwość taką możesz zadbać inwestując w dobrej jakości pontony rekreacyjne, tratwy i maty pływające czy pełne, przenośne pomosty pływające, na których możesz bez problemu leżakować i biwakować.
Pływające pomosty i tratwy mogą przybierać różną formę i przypominać zarówno klasyczny, nadmuchany ponton jak i elegancką platformę zakotwiczoną sprytnie na środku jeziora, z drabinką wejściową i wygodnymi poduchami do leżenia. Planujesz wypad na ryby? Żaden kłopot. W naszej ofercie znajdziesz przenośne pomosty i pontony wędkarskie ze specjalnymi otworami do zabezpieczenia wędki w miejscu, podczas gdy Ty możesz ze spokojem wypoczywać i podziwiać piękno okolicznej natury.

Deski SUP – propozycja dla fanów sportu

Dostępne w naszej ofercie deski SUP to sprzęt przystosowany do wiosłowania na stojąco. Choć SUP jest w dalszym ciągu stosunkowo nową dziedziną sportu, wykorzystanie go jako pomysłu na aktywne spędzanie czasu nad wodą z pewnością spodoba się wszystkim amatorom wodnych sportów. SUP nie wymaga tak wielu umiejętności czy wysokiego poziomu sprawności jak surfing – wystarczy porządna, pompowana deska SUP, wiosła oraz odrobina zapału, a pływanie na desce stanie się czystą przyjemnością.